הלוואות למסורבי בנקים

הלוואות למסורבי בנקים

זקוקים לכסף באופן מידי אך הבנק מסרב לסייע? לא קרה דבר!
לעתים רבות, אלו שמוצאים את עצמם מסורבי הבנקים הם אותם אנשים שחשבון הבנק שלהם לא עמד בהחזר הלוואה, או שהיו באוברדרפט גבוה, לקו בשיקים חוזרים, חשבונות ללא הכנסה או הון עצמי בלתי מספק. חברתנו מתמחה במתן שירותים מקצועיים ומהירים בכל סוגי ההלוואות למסורבי הבנקים השונים ומציאת פתרונות להלוואה בקרנות ובגופים מוסדים מסודרים.

במקרים רבים ניתן לפנות לגוף חוץ בנקאי בכדי לקבל הלוואה, חברתנו עומדת לשירותכם על מנת למצוא את ההלוואה האידיאלית עבורכם בהתאמה אישית!

סילוק תיקים בהוצל"פ

עומדים בפני קשיים בהוצל"פ? אנו עוסקים בסיוע וליווי צמוד ללקוחותינו הזקוקים לטיפול בתיקים שנפתחו כנגדם בהוצאה לפועל.

אנו מזמינים אתכם להתקשר לשיחת ייעוץ ללא עלות על מנת לבחון את האפשרויות שעומדות בפנינו בטיפול בתיקים בהוצל"פ בהשגת הלוואה/משכנתא הטובה ביותר כנגד נכס על אף תיקי הוצל"פ.

הסדרים מול כונסי נכסים

לחברתנו ניסיון של שנים במשא ומתן מול כונסי נכסים בהשגת הלוואה/משכנתא למרות שמונה כונס נכסים ובמקרים רבים להוציא את הנכס. מיהו כונס נכסים? תפקידו של כונס נכסים שמונה למימוש נכס מסוים הוא לדאוג לאינטרסים של הזוכה בתיק בו מונה ולא לזוכים-נושים אחרים של החייב. עקב זאת, אין מקום לחייב כונס נכסים כזה להמשיך בהליכי מימוש הנכס, מקום בו נפרע החוב, נמחל או שהצדדים הגיעו להסדר פשרה לסילוקו בטרם מומש הנכס.

לקבלת סיוע בנושא אנו מזמינים אתכם להתקשר לחברתנו להתייעצות בכל עת, ללא תשלום.

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות חייגו 054-2035355 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: