משכנתאות כנגד נכסים

משכנתא שנייה לכל מטרה

לקוחות עם נכס שיש להם משכנתא בבנק צריכים כסף נוסף יכולים לקבל כנגד אותו נכס משכנתא נוספת בדרגה או הערת אזהרה. לחברתנו אפשרות להשיג משכנתא/ הלוואה בבנק כנגד הערת אזהרה או משכנתא שנייה ללא צורך בהחזרת המשכנתא הקיימת. חברתנו מתמחה בהשגת דרגה שניה מול הבנקים ובקבלת הלוואה/משכתנא, גם למוגבלים בבנק ובהוצל"פ.

במקרים רבים ניתן לפנות לגוף חוץ בנקאי בכדי לקבל הלוואה, חברתנו עומדת לשירותכם על מנת למצוא את ההלוואה האידיאלית עבורכם בהתאמה אישית!

משכנתא לבעלי דירות הורים

ללקוחות בעלי דירות הורים אנו מציעים את הייעוץ המקצועי והמנוסה ביותר בתחום טיפול וסיוע בהשגת המימון לכל סוגי הנכסים ופתרונות בהשגת מימון הן בפגישות אישיות והן טלפונית במתן דגש על התאמה אישית, הייעוץ ניתן ללא תשלום וללא עלות.

משכנתא לגילאים שישים פלוס

סיוע וליווי אישי ומקצועי של לקוחות בגילאי הזהב ומתן ייעוץ ומענה מהיר בתחומים בפיננסים השונים

משכנתא מבנקים

משכנתא, כהלוואה בה משועבד נכס מקרקעין לטובת המלווה עד לסיום פירעון ההלוואה, היא הלוואה בעלת משמעות רבה בחיינו. ניתן להשיג מימון נוסף למשכנתא על נכס קיים. לרוב מדובר בדירה שנרכשת במימון שמתקבל במסגרת המשכנתא. אל מול תקופות החזר של שנים אחדות בהלוואה רגילה, במשכנתא ההחזר נפרס על פני שנים רבות ויכול להגיע עד כדי 30 שנה (בהתאם לגילם של הלווים). אורך חיי המשכנתא והבטוחה בדמות נכס המקרקעין, מאפשרים להעניק אותה בריבית נמוכה מזו שנגבית בהלוואה רגילה. לחברתנו אפשרויות רבות בחיסכון גדול מאוד גם לאחר אישור המשכתנא. במערך המשכנתאות של חברתנו, תזכו לסיוע וליווי אישי, אמין ומקצועי בייעוץ לקבלת משכנתא מהבנקים השונים. אנו נמצאים כאן כדי לסייע לכם בבחירת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם וליכולת ההחזר החודשי שלכם. תוך כדי חיסכון של עד מאות אלפי שקלים בריבית ובתוכניות המשכנתא השונות. יחד נבנה עבורכם תכנית ייחודית בהתאמה אישית, ונעמיד לרשותכם צוות מומחים מקצועי ומנוסה בעל ידע וניסיון של שנים רבות בתחום, אשר ישמחו לסייע לכם בתהליך השגת משכנתא בתנאים מותאמים לכם.

הצוות שלנו יבחן את הצרכים והיכולות שלכם, ימליץ על המסלול המתאים ביותר, יפעל במהירות ובמקצועיות ויסייע לכם על מנת שתקבלו את המימון הנדרש. בזמן המהיר ביותר ובתנאי ההחזר הטובים ביותר.

לשיחת ייעוץ והכוונה ללא עלות חייגו 054-2035355 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: